Beste tijden
Vrij 25m 50m 100m 200m 400m 800m 1500m 2000m 5000m
Rug25m 50m 100m 200m
School25m 50m 100m 200m
Vlinder 25m 50m 100m 200m
Wissel 100m 200m 400m


wedstrijden

15-04-2018Vijfkamp deel 4
15-04-2018Swim Cup Eindhoven 2018
08-04-2018Limietwedstrijd deel 2 ZPC AMERSFOORT
08-04-2018ZMC deel 8 - Alkmaar
08-04-2018Swim Cup The Hague
07-04-2018Heuvelrug Zwemcircuit deel 5
31-03-2018IJssalon Bemer Paastoernooi 2018
25-03-2018Zuyderzee Masters 7
25-03-2018Limietwedstrijd het Y
24-03-2018Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda
24-03-2018LIMIETWEDSTRIJD LANGE BAAN DEEL 3
17-03-2018Nationale Zwemcompetitie Deel 4
10-03-2018Swimkick Minioren deel 3
04-03-2018Limietwedstrijd De Krommerijn
04-03-2018Speedo Challenge 2018
03-03-2018Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1
25-02-2018Limietwedstrijd deel 1
24-02-2018Soester Kikkersprint 2017-2018, deel 3
18-02-2018Vijfkamp deel 3
18-02-2018KNZB Regio-West Open Masters Deel 3
17-02-2018Heuvelrug deel 4
17-02-2018Zuyderzee Masters Circuit 2017-2018 deel 6
03-02-2018Landelijke competietie deel 3
28-01-2018Swimkick-Minioren
21-01-2018Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 kb
20-01-2018Junioren-Jeugd
14-01-2018Landelijke competietie deel 2 2017/2018 de Fuut
07-01-2018Clubkampioenschappen 2017-2018
06-01-2018ZMC deel 5 Zwolle
23-12-2017Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2017
22-12-2017LAC deel 1
17-12-2017Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen kb dec. 2017
17-12-2017Clubkampioenschappen KB 2017
16-12-2017Soester Kikkersprint 2017-2018, deel 2
09-12-2017ZMC deel 4 Lelystad 2017-2018
03-12-2017LAC deel 2 Den Haag
02-12-2017Heuvelrug deel 3
26-11-2017Martinez Cup 2017
25-11-2017Regionale Minioren Club Meet
19-11-201722ste ZMC 2017-2018
19-11-2017Regiokampioenschappen Midwest deel 2
12-11-2017Regiokampioenschappen MIdWest KB
05-11-2017Vijfkamp deel 2
29-10-2017Lange Afstand Circuit deel 1
28-10-2017Heuvelrug deel 2
28-10-2017Laco Heuvelrugcircuit deel 1
22-10-2017WoerdenSport MasterSprint
21-10-2017Vallei 25 deel 2
21-10-2017Soester Kikkersprint 2017-2018, deel 1
14-10-2017Junioren-Jeugd
07-10-2017Swimkick-Minioren
07-10-2017ZMC deel1 Kampen
01-10-2017Nationale Zwemcompetitie deel 1
24-09-2017Vijfkamp deel 1
23-09-2017Heuvelrug Zwemcircuit deel 1
16-09-2017Nederlandse Masters Club Meet 2017
16-09-2017Minioren-Junioren 1
09-09-2017Clubkampioenschappen 2017
20-08-201717th FINA World Masters Championships
02-07-2017Speedo SportEmotion Jaargangfinale 2017
02-07-2017Zomerkampioenschappen 2017 LB
24-06-2017DeBadeend2017
18-06-2017Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lange baan 2017
18-06-2017Internationales 38. Bergbad-Pokal-Schwimmfest 2017
17-06-2017Vijfkamp deel 5
11-06-2017RegioMiniorenFinale
10-06-2017Heuvelrug deel 6
04-06-201742. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
03-06-2017IJssalon Bemer Pinkstertoernooi 2017
03-06-2017VBNB Master toernooi
28-05-2017Regiokampioenschappen LB deel 3 en 4 Utrecht
21-05-2017Regiokampioenschappen LB deel 1 en 2 Utrecht
07-05-2017Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 lb
06-05-2017Minioren/Junioren
23-04-2017Voorjaarslimietwedstrijd
09-04-2017Junior Swim Cup 2017
09-04-2017Swim Cup Eindhoven 2017 / NK zwemmen
09-04-2017Zuidelijke Cirkel 2017 - 3e wedstrijd
08-04-2017Heuvelrug deel 5
08-04-2017vallei 25 deel 5
02-04-2017Clubkampioenschappen 2016-2017
02-04-2017Swimkick/Miniorencircuit 4
01-04-2017Junioren-Jeugd 4
26-03-2017Vijfkamp deel 4
26-03-2017Limietwedstrijd DAW 50m
19-03-2017KNZB Challenger
18-03-2017Minioren/Juniorencircuit
12-03-2017VC B deel 4
11-03-2017Nationale zwemcompetitie deel 4
05-03-2017Swim Cup The Hague
05-03-2017Regio West Open Masters Deel 4
04-03-2017Heuvelrug deel 4
19-02-2017Speedo Jaargangwedstrijden 2017
18-02-2017Soester Kikkersprint 3
11-02-2017NZC deel 3
05-02-2017Junioren-Jeugdcircuit deel 3
29-01-2017Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen korte baan 2017
29-01-2017Vijfkamp deel 3
28-01-2017vallei 25 deel 4
22-01-2017Open Nederlandse Masters Kampioenschappen
22-01-2017Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 kb
15-01-2017Regio Kampioenschappen KB
08-01-2017Regio Kampioenschappen KB/Utrecht
08-01-2017Regio West - Winterkampioenschappen
18-12-2016Swim Meet
18-12-2016Clubkampioenschappen ZPC Woerden 2016
17-12-2016Soester Kikkersprint 2
11-12-2016Junioren-Jeugdcircuit
11-12-2016Swimkick/Miniorenciruit
10-12-2016Nszk Ii Nijmegen
04-12-2016DAW Limietwedstrijd (50m)
04-12-2016Martinez Cup
03-12-2016Heuvelrug deel 3
26-11-2016Minioren/Juniorencircuit
20-11-2016Limietwedstrijd DAW (50m)
13-11-2016Verenigingscompetitie Landelijke B deel 2
12-11-2016Competitie deel 2
06-11-2016Vijfkamp deel 2
06-11-2016Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2016
05-11-2016Heuvelrug Zwemcircuit deel 2
30-10-2016WoerdenSport MasterSprint
29-10-2016vallei 25 deel 2
22-10-2016Soester Kikkersprint deel 1
16-10-2016Merwestein Zwemgala 2016
16-10-2016Clubkampioenschappen KB 2016
09-10-2016Junioren en Jeugd 1
08-10-2016Swimkick en Minioren 1
02-10-2016Competitie deel 1
01-10-2016Competitie deel 1
24-09-2016Heuvelrug deel 1
17-09-2016Minioren/Junioren 1
17-09-2016Nederlandse Masters Club Meet 2016
11-09-2016Vijfkamp deel 1
10-09-2016Heuvelrug deel 0
03-07-2016Speedo SportEmotion Jaargangfinale
26-06-2016Kampioenschappen 2016 LB
25-06-2016DeBadeend2016
25-06-2016Clubkampioenschappen 2016 - zaterdag
19-06-2016Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lange baan 2016
18-06-2016Vijfkamp deel 5
12-06-2016Internationales 37. Bergbad-Pokal-Schwimmfest
12-06-2016Regionale Minioren Finale
12-06-2016Regionale Minioren Finale 2016
11-06-2016Heuvelrug deel 6
05-06-2016Regio Kamp.sch lb Utrecht 2016
29-05-2016EMK
29-05-2016Reg.ZK MidWest/Utrecht 1
21-05-2016Watervlo circuit deel 3
21-05-2016Limietwedstrijd deel 4 ZPC AMERSFOORT
21-05-2016Watervlo circuit deel 3
21-05-2016RW Competitie Deel 5 Poule B
14-05-2016Kikker- Pinkstertoernooi
14-05-2016Kikker- Pinkstertoernooi 2016
08-05-2016Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2016 lb
08-05-2016Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2016 lb
08-05-2016OPEN ANTWERP PARALYMPIC CHAMPIONSHIPS
07-05-2016Limietwedstrijd
23-04-2016Miniorencircuit
23-04-2016Miniorencircuit
17-04-2016Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda
17-04-2016Voorjaarslimietwedstrijd
17-04-2016Clubkampioenschappen Van Vliet Barracuda
17-04-2016ZMC deel 8
16-04-2016Regio Competitie deel 5
10-04-2016Limiet wedstrijd en LAC deel4
10-04-2016Zuidelijke Cirkel 2016 - 3e wedstrijd
10-04-2016Swim Cup - Nederlands Kampioenschap zwemmen 2016
03-04-2016Vijfkamp - deel 4
28-03-2016Paastoernooi
20-03-2016ZMC7 Amersfoort
19-03-2016Limietwedstrijd 50m
19-03-2016Miniorencircuit
19-03-2016Miniorencircuit deel 4
13-03-2016Limietwedstrijd ZPC AMERSFOORT Deel 3
13-03-2016WoerdenSport MasterSprint
13-03-2016WoerdenSport MasterSprint
12-03-2016Zwemcompetitie deel 4
12-03-2016Soester Kikkersprint 3
06-03-2016KNZB EON Nationale Zwemcompetitie 2015-2016 Deel 4
05-03-2016NZC deel 4
20-02-2016Gmpv
20-02-2016GMPV Limietwedstrijd lange baan
13-02-2016Heuvelrug deel 4
07-02-2016Limietwedstrijd deel 2
06-02-2016LAC periode 2 vrije slag
31-01-2016Vijfkamp deel 3
24-01-2016Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2016 korte baan
24-01-2016Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2016 korte baan
23-01-2016Miniorencircuit deel 3
23-01-2016Miniorencircuit
17-01-2016VZC deel 3
17-01-2016Nationale Zwemcompetitie, deel 3
16-01-2016NZC deel 3
10-01-2016Regio Kampioenschappen Utrecht kb
10-01-2016Regio Kampioenschappen Utrecht kb
03-01-2016Vlinderslaggala
20-12-2015Clubkampioenschappen 2015
19-12-2015Clubkampioenschappen ZPC Woerden 2015
12-12-2015Miniorencircuit
12-12-2015Miniorencircuit deel 2
05-12-2015Heuvelrug deel 3
28-11-2015Soester Kikkersprint deel 2
28-11-2015Soester Kikkersprint deel 2
22-11-2015Limietwedstrijd de Geul
22-11-2015Limietwedstrijd de Geul
21-11-2015RW Competitie Deel 3 Poule B
15-11-2015VZC deel 2
15-11-2015Deel 2 Nationale zwemcompetitie regio klasse
15-11-2015KNZB EON Nationale Zwemcompetitie 2015-2016 Deel 2
14-11-2015NZC deel 2
08-11-2015Vijfkamp deel 2
07-11-2015Heuvelrug Zwemcircuit deel 2
01-11-2015Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2015
31-10-2015Soester Kikkersprint deel 1
31-10-2015Soester Kikkersprint deel 1
25-10-2015GMK2015
25-10-2015RW Niveauwedstrijd, deel 2
24-10-2015Haaien Challenge deel II
24-10-2015Regiocompetitie Deel 2 Poule B
24-10-2015Nszk I - Delft
18-10-2015Merwestein Zwemgala
18-10-2015Merwestein Zwemgala 2015
11-10-2015Vierkamp All-in, deel 2
10-10-2015Miniorencircuit
10-10-2015Miniorencircuit
04-10-2015Verenigingscompetitie Deel 1
04-10-2015Verenigingscompetitie B deel 1
03-10-2015Nationale Zwemcompetitie districtklasse - deel 1
03-10-2015NZC deel 1
26-09-2015Heuvelrug deel 1
26-09-2015Regiocompetitie Deel 1 Poule B
20-09-2015Vierkamp
20-09-2015Nederlandse Masters Club Meet 2015
20-09-2015Nederlandse Masters Club Meet
19-09-2015Haaien Challenge deel I
19-09-2015LAC-1
13-09-2015Vijfkamp deel 1
12-09-2015Watervlo circuit deel 1
12-09-2015Watervlo circuit
12-09-2015Zwemgala
05-07-201550m Netherlands Invitational
04-07-2015Vrije Slag Festijn AZ&PC
28-06-2015Speedo Fast Water Meet
28-06-2015Zomerclubkampioenschappen 2015 LB
27-06-2015DeBadeend2015
21-06-2015Vierkamp deel 4
21-06-2015Internationales 36. Bergbad-Pokal-Schwimmfest
20-06-2015Vijfkamp deel 5
20-06-2015Twenterand Kanaalrace 2015
14-06-2015Regionale/Provinciale Minioren Finale
14-06-2015Regionale/Provinciale Minioren Finale
13-06-2015Heuvelrug deel 6
06-06-2015TYR Haaien Challenge deel 4
06-06-2015BMJ Safari Sprint
31-05-2015Regionale Zomerk.sch. Utrecht 2015
31-05-2015Regionale Zomerk.sch. Utrecht
31-05-2015Regio Zomerkampioenschappen
24-05-201540. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
17-05-2015Regionale Zomerk.sch. Utrecht
17-05-2015Regionale Zomerk.sch. Utrecht 2015
17-05-2015Regio Zomerkampioenschappen lb
10-05-2015LAC, Periode 2, deel 2
10-05-2015Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2015 lb
10-05-2015Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2015 lb
03-05-2015Belgian Paralympic Championships
03-05-2015Regio Sprinkampioenschap lb
02-05-2015Limietwedstrijd
02-05-2015Limietwedstrijd
26-04-2015LAC
25-04-2015Soester Kikkersprint deel 3
25-04-2015RW Competitie Deel 5 Poule B
25-04-2015Soester Kikkersprint deel 3
19-04-2015Vierkamp deel 4
19-04-2015Zuiderzee Master Circuit, deel 8 - Alkmaar
19-04-2015Aiysc
18-04-2015Miniorencircuit
18-04-2015Miniorencircuit
12-04-2015limietwedstrijd
12-04-2015Vierkamp deel 3
12-04-2015Voorjaarslimietwedstrijd
11-04-2015TYR Haaien Challenge deel 3
11-04-2015Heuvelrug Circuit deel 5
05-04-2015Swim Cup - Nederlands Kampioenschap zwemmen 2015
05-04-2015Junior Swim Cup
05-04-2015Swim Cup - Nederlands Kampioenschap
28-03-2015Finaleronde Zwemcompetitie
28-03-2015Competitiewedstrijd deel 5
22-03-2015Limietwedstrijd
22-03-20158. Hammer Sparkassen-Cup
22-03-20158. Hammer Sparkassen-Cup
22-03-2015Zmc 7
22-03-2015ZMC 7
21-03-2015Miniorencircuit
21-03-2015Miniorencircuit
15-03-2015KNZB Challenger
15-03-2015Vijfkamp deel 4
15-03-2015Challenger
15-03-2015Regio Lange Afstand kampioenschap
08-03-201508-03-2015 COMPETITIE DEEL 4
08-03-2015=D'Elft SG Wave VECO deel 4
07-03-2015Zwemcompetitie 2014-2015 deel 4
07-03-2015AB competitie deel 4
01-03-2015Limietwedstrijd AZ&PC deel 4
01-03-2015Speedo Talent Cup
28-02-2015Heuvelrugcircuit deel 4
28-02-2015RW Competitie Deel 4 Poule B
22-02-2015the Hague Grand Prix
22-02-2015Speedo Jaargangwedstrijden
21-02-2015Limietwedstrijd
21-02-2015Limietwedstrijd
15-02-2015LAC (deel 2-1)
15-02-2015LAC 3
14-02-2015Soester Kikkersprint 2
14-02-2015Soester Kikkersprint 2
13-02-2015LAC deel 2
08-02-2015Limietwedstrijd AZ&PC deel 3
01-02-2015Vijfkamp deel 3
25-01-2015Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2015 korte baan
25-01-2015Open Nederlandse Masters Kampioenschappen
24-01-2015Minioren - deel 3
18-01-2015VECO deel 3
17-01-2015AB competitie deel 3
17-01-2015Competitie deel 3
17-01-2015Deel 3 Nationale zwemcompetitie regio klasse
11-01-2015Regio West Winterkampioenschappen
11-01-2015Regio Kampioenschappen korte baan Utrecht
11-01-2015Regio Kampioenschappen korte baan Utrecht
27-12-2014Oliebollencup voor zwemmers met een beperking
21-12-2014Gouda-Widez GZC Donk
21-12-2014Clubkampioenschappen KB
21-12-2014Clubkampioenschappen KB 2014
20-12-2014The Hague Sprint Cup
20-12-2014ClubkampioenschappenZPCwoerden2014
14-12-2014Swim Cup
14-12-2014Amsterdam Swim Cup 2014
14-12-2014Lac 1-2
13-12-2014Heuvelrug Zwemcircuit deel 3
13-12-2014miniorencircuit
13-12-2014Miniorencircuit
07-12-2014Cam
06-12-2014Limietwedstrijd deel 2
06-12-2014RW Competitie Deel 3 Poule B
30-11-2014Regio-Estafette 2014
30-11-2014Regio Sprintkampioenschappen kb
29-11-2014Gmpv
29-11-2014TYR Haaien Challenge deel II
23-11-2014KNZB Challenger Eindhoven
23-11-2014Regio Utrechtse Middellange Afstandswedstrijd
23-11-2014Lac 1-1
23-11-2014Regio Utrechtse Middellange Afstandswedstrijd
22-11-2014Laco Heuvelrugwedstrijd deel 2
16-11-2014Competitie
16-11-2014VECO deel 2
15-11-2014Nationale zwemkompetitie regio deel 2
15-11-2014AB competitie deel 2
09-11-2014Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan
09-11-20142014-11-09=Abcoude-Vijfkamp deel 2
09-11-2014Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2014
08-11-2014Heuvelrugcircuit deel2
02-11-2014Speedo SportEmotion Cup
01-11-2014Soester kikkersprint 1
01-11-2014Soester Kikkersprint 1
01-11-2014RW Competitie Deel 2 Poule 2
01-11-2014Limiet-Lac wedstrijd
26-10-2014Vierkamp deel 1
25-10-2014B-E De Lier - IJsselcup
19-10-2014Merwestein Zwemgala
19-10-2014Merwestein Zwemgala 2014
12-10-2014Zwemcompetitie 2014 deel 1
12-10-2014AB competitie deel 1
12-10-2014Nationale Zwemcompetitie deel 1
11-10-2014Nationale zwemkompetitie deel 1 regio 2-3 klasse
05-10-2014Regio West Open Masters
05-10-2014Vierkamp All-in deel 2
04-10-2014Miniorencircuit
04-10-2014Miniorencircuit 1
28-09-2014Limietwedstrijd
28-09-2014Niveauwedstrijd deel 1
28-09-2014Nederlandse Estafette Kampioenschappen
27-09-2014LAC 2014 deel 1
27-09-2014RW Competitie Deel 1 POULE 2
21-09-2014Vijfkamp deel 1
21-09-2014Vierkamp All-in, deel 1
20-09-2014TYR Haaien Challenge
13-09-2014Heuvelrug zwemcircuit deel 1
13-09-2014Zwemgala Aquawaard
13-07-2014Zomerclubkampioenschappen 2014 LB
06-07-2014Netherlands Invitational 50 m
28-06-2014DeBadeend2014
22-06-2014Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lange baan 2014
22-06-2014Nederlandse Junioren & Jeugd Kampioenschappen lange baan
21-06-2014Haaien Challenge deel 4
21-06-2014Vijfkamp deel 5
15-06-2014Minioren Finale 2014
14-06-2014Heuvelrug deel 6
08-06-201439. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
08-06-2014Nederlandse Kampioenschappen Club zwemmen 2014
25-05-2014Zomerkampioenschappen 2014
25-05-2014Regio West Zomerkampioenschappen
25-05-2014Zomerkampioenschappen
18-05-2014Regio West Zomerkampioenschappen
11-05-2014E&P Sprintlimietbokaal
11-05-2014Paralympic Championships
11-05-20144e Limietwedstrijd
11-05-2014Regio West Sprintkampioenschap lange baan
04-05-2014Limietwedstrijd
04-05-2014Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2014 lb
04-05-2014Vierkamp deel 3
27-04-2014Limietwedstrijd Lange baan 2
27-04-2014Limietwedstrijd
21-04-2014Voorjaarslimietwedstrijd
19-04-2014NK 5000 meter en NJK 800/1500 meter 2014
19-04-2014AlbatrosDuik 4
13-04-2014Swim Cup 2014 + NK Zwemmen 2014
13-04-2014Swim Cup
13-04-2014Junior Cup
12-04-201412-04-2014_Heuvelrug wedstrijd deel 5 te Baarn
12-04-201412-04-2014_Heuvelrug wedstrijd deel 5 te Baarn
12-04-2014Haaien Challenge deel 3
05-04-2014Minioren
30-03-2014Ethias Swimming Trophy
29-03-2014LAC periode 2, deel 2
23-03-2014Vijfkamp deel 4
23-03-2014Regio Kampioenschappen Lange Afstand 2014
23-03-2014Limietwedstrijd ZV De Zaan
23-03-2014LAC wedstrijd 2 periode 2
23-03-2014Alex Athletics Swim & Fun Days 2014
16-03-2014LAC deel 3
16-03-2014Regio Lange Afstand
15-03-2014Minioren
09-03-2014Verenigings Competitie Deel 4
09-03-2014ABC competitie deel 4
08-03-20142014-03-08 COMPETITIE DEEL 4 NIEUWEGEIN
02-03-2014Limietwedstrijd AZ&PC
02-03-2014Limietwedstrijd AZ&PC
02-03-2014Talent Cup
01-03-2014Heuvelrug deel 4
23-02-2014The Hague Gold Grand Prix
23-02-2014Gold Grand Prix
16-02-2014Vierkamp All-in deel 3
15-02-2014Limietwedstrijd Lange baan
14-02-2014LAC deel 3
09-02-2014Vijfkamp deel 3
09-02-2014Limietwedstrijd AZ&PC
09-02-2014Limietwedstrijd Drieburcht
09-02-2014Lac 2-1
09-02-2014LAC 2-1
08-02-2014AlbatrosDuik 3
08-02-2014Soester Kikkersprint deel 3 2013-2014
08-02-2014Soester Kikkersprint deel 3
02-02-2014Swimkickwedstrijd 2013-2014 deel 3
02-02-2014Nederlandse Junioren Kampioenschappen Korte baan
26-01-2014Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2014 korte baan
26-01-2014Minioren
25-01-2014Regio West Minioren voorronde 3 groep 5
19-01-2014Veco deel 3
18-01-2014Competitie deel 3
17-01-2014Limietwedstrijd 400 meter
12-01-2014Provinciale Winter Kampioenschappen Utrecht 2014
12-01-2014Provinciale Winter Kampioenschappen Utrecht
11-01-2014Regio Winterkampioenschappen deel 3
05-01-2014Regio West Winterkampioenschappen
04-01-2014Regio West winterkampioenschappen
28-12-2013Limietwedstrijd
22-12-2013Clubkampioenschap GZC Donk
22-12-2013Clubkampioenschappen KB
21-12-2013Heuvelrug
21-12-20132013-12-21 HEUVELRUG
15-12-2013Martinez Cup 2013
15-12-2013Limietwedstrijd RZC
14-12-2013Minioren
08-12-2013Regio West Sprint Kampioenschappen kb
08-12-2013Amsterdam Swim Cup 2013
08-12-2013Swim Cup
07-12-2013Soester Kikkersprint deel 2
07-12-2013Soester Kikkersprint deel 2
01-12-2013Regio-Estafette 2013
01-12-2013Limietwedstrijd
01-12-2013LAC periode 1-2
01-12-2013Limietwedstrijd
30-11-2013AlbatrosDuik 2
17-11-2013LAC, Periode 1, deel 1
17-11-2013Lac periode 1 deel 2
17-11-2013Lac periode 1 deel 2
17-11-2013SportEmotion Cup 2013
10-11-2013VECO deel 2
10-11-2013ABC competitie deel 2
09-11-2013Competitie deel 2
03-11-20132013-11-03=Abcoude-Vijfkamp2
03-11-2013Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan 2013
03-11-2013Open Nederlandse Kampioenschappen korte baan
03-11-2013HSC Langstreckentest 2013
02-11-2013Heuvelrug zwemcircuit deel 2
26-10-2013Soester Kikkersprint deel 1
26-10-2013Soester Kikkersprint deel 1
20-10-2013Merwestein Zwemgala 2013
20-10-2013Vierkamp deel 1
20-10-2013Merwestein Zwemgala
13-10-2013Vierkamp deel 2
12-10-2013Minioren deel 1
12-10-2013Hofbad Limietwedstrijd
06-10-2013VECO deel 1
05-10-2013Zwemcompetitie 5 oktober 2013
29-09-2013Lac-1
29-09-2013C-klasse 1
29-09-2013LAC-1
22-09-2013Vijfkamp deel 1
22-09-2013Bokkerijderswedstrijd
22-09-2013Vierkamp deel 1
22-09-2013OWKW deel 1
21-09-2013AlbatrosDuik 1
07-07-2013Zomerclubkampioenschappen 2013 BZ&PC
30-06-2013Nederlandse Kampioenschappen Sprint
30-06-2013Netherlands Invitational
29-06-2013DeBadeend2013
29-06-2013Finaleronde Nationale Zwemcompetitie Gehandicapten
23-06-2013Nederlandse Junioren Kampioenschappen
22-06-2013Miniorencircuit deel 3
16-06-2013Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
16-06-2013Vierkamp deel 4
15-06-2013Afas Challenge deel 4
09-06-2013Kmf
09-06-2013Open Nederlandse Kampioenschappen
02-06-2013Vierkamp deel 2
02-06-2013LAC3bMaarssen
01-06-2013AlbatrosDuik 5
26-05-2013Kringkampioenschappen 3 en 4
26-05-2013Zomerkringkampioenschappen
19-05-201338. Internationales Pfingstschwimmfest
12-05-2013LAC 2-2 Waddinxveen
05-05-2013Kringkampioenschappen 1 en 2
05-05-2013Open Nederlandse Masters Kampioenschappen
28-04-2013Vierkamp wedstrijd deel 4
21-04-2013Limietwedstrijd
21-04-2013Limietwedstrijd AZ&PC
20-04-2013NK 5000 meter en NJK 800/1500 meter
20-04-2013Afas challenge deel 3
14-04-2013Zuidelijke Cirkel 2013 - 3e wedstrijd
13-04-2013Hofbad Limietwedstrijd
13-04-2013Miniorenwedstrijd
07-04-2013Clubkampioenschappen
07-04-2013Districts competitie deel 5
07-04-2013Swim Cup
07-04-2013TriVia Masters Limietwedstrijd
07-04-2013Marleen Cup
07-04-2013Lac 3 Rzc
01-04-2013Voorjaarslimietwedstrijd 1 April
30-03-2013AlbatrosDuik 4
24-03-2013Zmc 6
24-03-2013Grand Prix International de la Ville
24-03-2013Vijfkamp deel 4
24-03-2013Dlak
23-03-2013Heuvelrug zwemcircuit deel 5
23-03-2013Landelijke Competitie 4e Ronde
17-03-2013Zuidelijke Cirkel - 2e wedstrijd
16-03-2013Gelderse B-competitie deel 5
16-03-2013Open Masters Zwemwedstrijd
16-03-2013Miniorenwedstrijd
10-03-2013VZC deel 4
10-03-2013VECO_Deel_4
09-03-2013ABC competitie deel 4
03-03-2013C-klasse 6
03-03-2013Limietwedstrijd AZ&PC
03-03-2013Talent Cup
03-03-2013Alex Athletics Swim & Fun Days
02-03-2013Heuvelrugcircuit 2012-2013, deel 4
24-02-2013Zuid-Hollandse Kampioenschappen
23-02-2013Lacii
16-02-2013Zuyderzee Masters Circuit
16-02-2013Limietwedstrijd Lange baan
10-02-2013LAC 2e periode - deel 1
09-02-2013Zuidelijke Cirkel 2013 - 1e wedstrijd
09-02-2013Soester Kikkersprint deel 3
03-02-2013Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen
03-02-2013Vijfkamp deel 3
02-02-2013AlbatrosDuik 3
27-01-2013Open Nederlandse Masters Kampioenschappen
27-01-2013Lac 2-1
26-01-2013Speedo
26-01-2013Speedo
20-01-2013Deel 3 E.ON zwemcompetitie landelijk
20-01-2013competitie D1
19-01-2013Competitie deel 3
13-01-2013WKK Utrecht
06-01-2013Winterkringkampioenschappen
05-01-2013Limietwedstrijd PCG/BBZ/DWF deel 3
29-12-2012Limietwedstrijd
23-12-2012Winterclubkampioenschappen
23-12-2012Vijfkamp
22-12-2012Kerstwedstrijd
16-12-2012Clubkampioenschap GZC DONK
16-12-2012Martinez Cup
16-12-2012Hofbad Limietwedstrijd
15-12-2012Soester Kikkersprint deel 2
09-12-2012LAC periode 1 wedstrijd 2
09-12-2012Limietwedstrijd Arethusa Oss
08-12-2012Speedo
08-12-2012Speedo
02-12-2012Limietwedstrijd
01-12-2012Heuvelrug Zwemcircuit deel 2
01-12-20125e Swimchallenge
01-12-2012Miniorencircuit, deel 2
25-11-2012Clubkampioenschappen
24-11-2012AlbatrosDuik 2
17-11-2012Clubkampioenschappen ZV De Watervogels
17-11-2012LAC-wedstrijd periode 1
17-11-2012A1
11-11-20122e EON competitiewedstrijd
11-11-2012Veco ABC deel 2
10-11-2012ABC competitie deel 2
10-11-2012Competitie deel 2
04-11-2012Vijfkamp deel 2
04-11-2012SportEmotion Cup
04-11-2012Sprintlimietwedstrijd
03-11-2012Afas Challenge deel 2
03-11-2012Limietwedstrijd
28-10-2012C-klasse 2
28-10-2012Vierkamp Deel 1
28-10-2012Open Nederlands Kampioenschap KB
27-10-2012Soester Kikkersprint deel 1
21-10-2012Vierkamp deel 2
21-10-2012LAC+-wedstrijd
20-10-2012Clubkampioenschappen
14-10-2012ZOO'n Driekamp
14-10-2012Merwestein Zwemgala
07-10-2012LAC-wedstrijd deel 1 B
07-10-2012Lac 1-1
07-10-2012Limietwedstrijd AZ&PC
06-10-2012Speedo
06-10-2012Speedo
30-09-2012EON Zwemcompetitie deel 1
30-09-2012Deel 1 KNZB Zwemcompetitie Districtsklasse I
29-09-2012ABC competitie deel 1
29-09-2012Competitie deel 1
23-09-2012Vijfkamp deel 1
23-09-2012Vierkamp All-in, deel 1
22-09-2012AlbatrosDuik 1
22-09-2012Lac-1
16-09-2012C-klasse 1
15-09-2012Bokkerijderswedstrijd
15-09-2012Zwemgala Aquawaard
15-09-2012AFAS Challenge deel 1
08-09-2012Heuvelrug zwemcircuit deel 1
01-07-2012Netherlands Invitational
24-06-2012Zomerclubkampioenschappen
24-06-2012AZ&PC Vrije Slag Festijn
24-06-2012Nederlandse Kampioenschappen Sprint
23-06-2012Miniorencircuit, deel 5
23-06-2012De Badeend
17-06-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen
17-06-2012Vierkamp deel 4
16-06-2012Miniorensprintfestijn
16-06-2012Heuvelrug deel 6
16-06-2012Vijfkamp deel 5
10-06-2012Open Nederlandse Kampioenschappen
09-06-2012Xlence deel IV
09-06-2012AlbatrosDuik 8
03-06-2012Ksf
03-06-2012Speedo finale
02-06-2012Nszk
27-05-201237. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
26-05-2012Finaleronde ZCG
26-05-2012Miniorencircuit deel 4
20-05-2012Kringkampioenschappen
20-05-2012Zomerkringkampioenschappen
06-05-2012Dutch Masters Championships
05-05-2012E&P Sprintlimietbokaal
22-04-2012Limietwedstrijd
22-04-2012Vierkamp Wedstrijd Deel 4
22-04-201227e Challenge International
21-04-2012AlbatrosDuik 7
21-04-2012NK 5000 meter en NJK 800/1500 meter
15-04-2012Swim Cup Eindhoven
14-04-2012Minioren 5-6/jun1 Pieter Cup
14-04-2012Speedo
09-04-2012Paas limietwedstrijd
07-04-2012Heuvelrug Zwemcircuit deel 5
01-04-2012Competitie deel 5
01-04-20123. Leutzscher Loewenpokal mit Bezirksmeisterschaften Lange Strecke
31-03-2012E.ON Nationale Zwemcompetitie seizoen
25-03-2012Vierkamp all-in
25-03-2012Limietwedstrijd
25-03-2012Vijfkamp deel 4
24-03-2012Limietwedstrijd
24-03-2012Albatros Duik 6
18-03-2012Swim Cup
18-03-20128. Schwim-Meeting Nettebad
17-03-2012Speedo 4
17-03-2012Speedo 4
11-03-2012Competitie deel 4
11-03-2012Zwemcompetitie Gehandicapten deel 4/LAC periode 3 deel 2
11-03-2012Competitie deel 4
11-03-2012Veco ABC deel 4
10-03-2012Competitie deel 4
10-03-2012Competitie deel 4
04-03-2012Vierkamp all-in
04-03-2012Talent Cup
04-03-2012LAC Periode 3 deel 2
03-03-2012Heuvelrug deel 4
26-02-2012Limietwedstrijd deel 1
25-02-2012Limietwedstrijd
19-02-2012Kring Sprint A
19-02-2012Vierkamp deel 3
12-02-2012Limietwedstrijd AZ&PC
12-02-2012LAC 3a
12-02-20125 Kamp Deel 3
12-02-2012LAC, Periode 3-2
11-02-2012Xlence deel III
11-02-2012Sprintfestijn deel 3
05-02-2012Miniorencircuit 2011-2012, deel 3
05-02-2012Nederlandse Junioren Kampioenschappen korte baan
04-02-2012AlbatrosDuik 5
29-01-2012Lac 3-1
29-01-2012Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2012 korte baan
28-01-2012Speedo
28-01-2012Speedo 3
28-01-2012Speedo
22-01-2012Competitie deel 3
22-01-2012VECO Deel 3
21-01-2012deel 3 E.ON Nationale Zwemcompetitie landelijk
21-01-2012ABC competitie deel 3
21-01-2012Nationale zwemcompetitie deel 3
21-01-2012Competie deel 3
15-01-2012WKK Utrecht
08-01-2012Lac 2
08-01-2012Winterkringkampioenschappen
07-01-2012Limietwedstrijd ZVVS
29-12-2011Limietwedstrijd
21-12-2011Bijemy Rekordy Koszalina
18-12-201111-18 Lac 2e Periode Deel 2
18-12-2011Winterclubkampioenschappen
18-12-2011Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców 19-20 lat w Pływaniu
18-12-2011Limietwedstrijd Arethusa Oss
18-12-2011ROM deel1
17-12-2011Duik 4
17-12-2011Heuvelrugwedstrijd deel 3
17-12-2011Limietwedstrijd
11-12-2011Vierkamp deel 2
10-12-2011Speedo 2
10-12-2011Speedo
04-12-2011Open Nederlandse Kampioenschappen
04-12-2011LAC Periode 2, deel 2
03-12-2011Heuvelrug 3 deel
27-11-2011C-klasse 3
26-11-2011Heuvelrugwedstrijd deel 2
26-11-2011Sprintfestijn deel 2
26-11-2011AlbatrosDuik 3
20-11-2011Speedo Clubmeet
19-11-2011Nszk Ii
19-11-2011A1
19-11-2011Liga SMS I Runda
13-11-2011Verenigings Competitie Deel 2
12-11-2011ABC competitie deel 2
12-11-2011EON-zwemkompetitie C-klasse deel 2
12-11-2011D3 Competitie deel 2
06-11-2011Vijfkamp deel 2
06-11-2011Sport Emotion Speedo Cup
06-11-2011LAC deel 2-1
06-11-2011LAC 2a
05-11-2011Xlence deel II
05-11-2011Heuvelrug Zwemcircuit deel 2
30-10-2011Limietwedstrijd AZ&PC
30-10-2011Limietwedstrijd MNC
30-10-20114kamp
29-10-2011LAC deel 1
29-10-2011Albatros Duik 2
23-10-2011Vierkamp All-in deel 2
23-10-2011EU Swimming Invitational
23-10-2011Merwestein Zwemgala
22-10-2011Limietwedstrijd deel 1
16-10-2011Limietwedstrijd WZ&PC & Dolfijn Sloterparkbad
09-10-2011LAC periode 1 wedstrijd 1 en 2
08-10-2011Speedo
08-10-2011Speedo
08-10-2011Speedo 1
08-10-2011Swimming Games Breda
08-10-2011NSZK I Nijmegen
02-10-2011deel 1 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk
01-10-2011Competitie ronde 1 - seizoen
01-10-2011ABC competitie deel 1
25-09-2011Vijfkamp deel 1
24-09-2011Vierkamp All-In, deel 1
24-09-2011Xlence deel I
24-09-2011Heuvelrug zwemcircuit deel 1
17-09-2011Zwemgala Aquawaard
17-09-2011IJZPC Sprintfestijn deel 1
10-09-2011AlbatrosDuik 1
10-09-2011Minioren Circuit Deel 1
17-07-2011Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat
10-07-2011LEN: European Junior Championships
26-06-2011Nederlandse Kampioenschappen Sprint
25-06-2011De Badeend
25-06-2011Heuvelrug deel 6
19-06-2011Vijfkamp deel 5
19-06-2011Vierkamp deel 4
19-06-2011Nederlandse Junioren Kampioenschappen
18-06-2011Minioren Circuit deel 5
12-06-2011Open Nederlandse Kampioenschappen
12-06-201136. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
10-06-2011GP Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego
05-06-2011Vierkamp all-in
05-06-2011Ksf
05-06-2011Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych Gimnazjalnych
02-06-201102-06-2011 Hemelvaartswedstrijd Des
29-05-2011Speedofinale
28-05-2011BAM Bokaal
28-05-2011XLence Cup, deel 4
28-05-2011Albatrosduik 8
28-05-2011Finale Zwemcompetitie Gehandicapten
22-05-2011Speedo Limietwedstrijd
22-05-2011Kringkampioenschappen
22-05-2011Zomerkringkampioenschappen
13-05-2011Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopom
08-05-2011Open Dutch Masters Championships
01-05-2011Limiet
24-04-2011Paastournooi
23-04-2011Miniorencircuit deel 4
23-04-2011Heuvelrug deel 5
23-04-2011NK 5000 meter en NJK 800/1500 meter
17-04-2011Limietwedstrijd
17-04-2011C-klasse 7
17-04-2011Speedo 5
16-04-2011Speedo 5
16-04-2011Speedo 5
16-04-2011NSZK IV Amsterdam
10-04-201126e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck
10-04-2011Limiet Wedstrijd
10-04-2011SwimCup Eindhoven
09-04-2011Albatrosduik 7
09-04-2011Heuvelrugwedstrijd deel 4
09-04-2011Vijfkamp deel 4
03-04-2011Zwemcompetitie Gehandicapten Houten
02-04-2011Verenigingscompetitie Deel 5
27-03-2011Alex Athletics Swim & Fun Days
26-03-2011Speedo 4
20-03-2011Zuid-Hollands Kampioenschappen
20-03-2011Zimowe Mistrzostwa Polski W Pływaniu Juniorów 16 Lat
20-03-2011Competitie deel 4
19-03-2011Speedo
19-03-2011Speedo
13-03-2011Swim Cup
13-03-2011E ON competitie deel 4
12-03-2011A-B competitie deel 4
12-03-2011EON Zwemcompetitie deel 4
06-03-2011C-klasse 5
06-03-2011Talent Cup
06-03-2011Minioren Circuit deel 3
05-03-2011Albatrosduik 6
27-02-2011Limietwedstrijd
27-02-2011Lac 3e periode deel 2
27-02-2011Vierkamp Deel 3
26-02-2011Zimowe Mistrzostwa
13-02-2011ZOO'n 3 kamp
13-02-2011Limietwedstrijd
13-02-2011Lac 3-2
13-02-20115 Kamp Deel 3
13-02-2011Lac 3e periode, deel 1
12-02-2011NSZK 3
12-02-2011Heuvelrug deel 3
12-02-2011Sprintfestijn deel 3
11-02-2011Puchar Dyrektora
06-02-2011Zwemcompetitie Gehandicapten deel 3
05-02-2011Vierkamp All-in, deel 3
05-02-2011Albatrosduik 5
05-02-2011Heuvelrugwedstrijd deel 3
30-01-2011Vierkamp deel 2
30-01-2011Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan
27-01-2011Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego
23-01-2011Lac 3-1
23-01-2011Open Nederlandse Masters Kampioenschappen
22-01-2011Speedo
22-01-2011Speedo 3
16-01-2011Verenigingcompetitie deel 3
15-01-2011Competitie deel 3
15-01-2011A-B competitie deel 3
15-01-2011D3 competitie deel 3
09-01-2011WKK Utrecht
09-01-2011Winterkringkampioenschappen
29-12-2010Limietwedstrijd
19-12-2010Clubkampioenschappen
18-12-2010Kerstwedstrijd
18-12-2010XLence Cup, deel 2
12-12-2010LAC Periode 2-2
12-12-2010Sprint
12-12-2010LAC-Circuit, periode 2, deel 2
11-12-2010Speedo
11-12-2010Speedo 2
11-12-2010Speedo deel 2
05-12-2010Open Nederlands Kampioenschappen korte baan
04-12-2010Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodziezowców
04-12-2010100m Deel 4
28-11-2010C-klasse 3
27-11-2010Miniorencircuit deel 2
27-11-2010Heuvelrug deel 2
27-11-2010Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży Meyn
27-11-2010Albatrosduik 3
21-11-2010Kring Speedo Club Meet
20-11-2010A1
19-11-2010GP gimnazjun
14-11-2010Deel 2 E.ON Nationale zwemcompetitie landelijk
13-11-2010Nationale Zwemcompetitie deel 2
13-11-2010A-B competitie deel 2
07-11-2010LAC periode 2 wedstrijd 1
07-11-2010Districtssprint
07-11-2010LAC Periode 2
07-11-2010Vijfkamp deel 2
07-11-2010Sportemotion Cup
06-11-2010Limietwedstrijd
06-11-2010Zwemcircuit deel 2
06-11-2010V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości
31-10-20104kamp
31-10-2010Limietwedstrijd
30-10-2010Sprintfestijn deel 2
30-10-2010Albatrosduik 2
24-10-2010XII Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta
24-10-2010Merwestein Zwemgala
24-10-2010Bubble Toernooi
17-10-2010Zwemcompetitie Gehandicapten
16-10-2010Lac1
09-10-2010Speedo deel 1
09-10-2010Speedo deel 1
08-10-2010X Mityng Pływacki "urodziny Pana Rysia"
03-10-2010Verenigingscompetitie A C deel 1
02-10-2010B-competitie deel 1
02-10-2010Competitie
25-09-2010Heuvelrug zwemcircuit deel 1
25-09-2010Heuvelrugwedstijd deel 1
18-09-2010Sprintfestijn deel 1
18-09-2010Bokkerijderswedstrijd
12-09-2010Vijfkamp deel 1
12-09-2010Meerkamp all-in
11-09-2010Albatrosduik 1
11-07-2010Netherlands Invitational
11-07-2010Mp15
27-06-2010Nederlandse Sprint Kampioenschappen
26-06-2010De Badeend
20-06-2010Vecht & Rijn Circuit Deel 6
20-06-2010Nederlandse Junioren Kampioenschappen
19-06-2010Otwarte Letnie Mistrzostwa DOZP
13-06-2010Vierkamp deel 4
13-06-2010Kring Speedo Finale
13-06-2010Open Nederlandse Kampioenschappen
05-06-2010XLence Cup deel 4
05-06-2010Albatrosduik 8
30-05-2010Zomerkringkampioenschappen
30-05-2010Kringkampioenschappen deel 3 en 4
23-05-201035. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
22-05-2010I Memorial Stanislawa Uby - Ogólnopolskie Zawody Plywackie Meyn
16-05-2010Zomerkringkampioenschappen
08-05-2010Cupwedstrijd One Team Swimming
08-05-2010Heuvelrugcircuit deel 6
02-05-2010Limiet Wedstrijd
01-05-2010Sprintlimietbokaal
25-04-2010Nederlandse Junioren Kamp.
25-04-2010Puchar Prezesa MKP "Slowianka"
24-04-2010Vijfkamp deel 5
23-04-201019. Antwerp International Youth Swimming Cup
18-04-201025e Challenge International de la Ville d'Ettelbruck
17-04-2010Speedo deel 5
17-04-2010Heuvelrugwedstrijd deel 4
11-04-2010Clubkampioenschappen
11-04-2010Sprint wedstrijd verenigingscompetitie
10-04-2010Zwemcompetitie 5
10-04-2010Competitie deel 5
04-04-2010Paastournooi
03-04-2010XLence Specialisten Cup deel III
03-04-2010Limietwedstrijd
28-03-20105 Kamp deel 4
28-03-2010Swim Cup
28-03-2010VI Miedzynarodowy Mityng Plywacki "Slupsk Bursztynowym Sercem Europy"
28-03-2010Grand Prix
27-03-2010Limietwedstrijd
21-03-2010Limietwedstrijd
21-03-2010Open inschrijving
21-03-2010Mistrzostwa Polski Szkól Sportowych Gimnazjalnych
20-03-2010Speedo deel 4
14-03-2010Verenigingscompetitie BC 4
14-03-2010Verenigingscompetitie B deel 4
14-03-2010Zwemcircuit Deel 6
13-03-2010E.ON Nationale B competitie deel 4
13-03-2010Dorestad Dolphins
13-03-2010EON deel 4
07-03-2010Heuvelrug zwemcircuit deel 5
07-03-2010Limietwedstrijd
06-03-2010Nebas zwemcircuit ronde 5
06-03-2010JDB Kikkerwedstrijd
28-02-2010Limietwedstrijd
21-02-2010Vecht & Rijn Circuit Deel 4
20-02-2010Heuvelrug Zwemcircuit deel 4
14-02-2010Limietwedstrijd
07-02-2010LAC Circuit, periode 3, deel 1
07-02-2010Vijfkamp deel 3
07-02-2010Limietwedstrijd deel 1
06-02-2010Heuvelrugwedstrijd deel 3
06-02-2010Sprintfestijn deel 3
31-01-2010Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan
30-01-2010Heuvelrug Zwemcircuit deel 3
24-01-2010Zimowe Mistrzostwa Polski 15-lat
23-01-2010Speedo deel 3
23-01-2010Speedowedstrijd deel 3
17-01-2010Verenigingscompetitie B deel 3
16-01-2010Vzc
16-01-2010B competitie deel 3
16-01-2010Deel 3 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse
10-01-2010Winterkringkampioenschappen Kring Utrecht
05-01-2010Lac Limiet 200 vrij
03-01-2010Kick off
22-12-2009Puchar Województwa Zachodniopomorskiego
21-12-2009Bijemy Rekordy Koszalina
20-12-2009Open Nederlandse Kampioenschappen
19-12-2009Ogólnopolskie Zawody Plywackie Dzieci i Mlodziezy MEYN
19-12-2009XLence Cup deel 2
13-12-2009LAC 2e periode deel 2
12-12-2009Speedo deel 2
12-12-2009Speedowedstrijd deel 2
06-12-2009Lac4
29-11-2009Swimcup
28-11-2009Heuvelrug deel 2
28-11-2009Pieter Cup
21-11-2009A1
15-11-2009XX Memoriał M.Petrusewicza
15-11-2009Zwemcompetitie B deel 2
14-11-2009B-competitie deel 2
14-11-2009Competitie deel 2
08-11-2009Eiffel Swimmers PSV limietwedsrijd
08-11-2009LAC Tweede ronde - Deel 1
07-11-2009IV Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości
07-11-2009Heuvelrugwedstrijd deel 2
31-10-2009Ijzpc Sprintfestijn Deel 2
31-10-2009D competitie deel 1
31-10-2009Albatrosduik 2
25-10-2009Vijfkamp Deel 2
25-10-2009Merwestein Zwemgala
18-10-2009Angarde Deel 2
18-10-2009XI Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.
17-10-2009XLence Specialisten Cup deel I
11-10-2009Eiffel Swimmers Psv
11-10-2009Lac Per 1 Zv Utrecht
10-10-2009Speedowedstrijd Deel 1
10-10-2009Heuvelrug Deel 1
10-10-2009Speedo Deel 1
09-10-2009IX Mityng Plywacki "urodziny Pana Rysia"
03-10-2009Verenigingszwemcompetitie Deel 1
03-10-2009B Competitie Deel 1
27-09-2009Vijfkamp Deel 1
27-09-2009Nederlandse Estafette Kampioenschappen
19-09-2009Bokkerijderswedstrijd
19-09-2009Albatrosduik 1
19-09-2009Sprintfestijn deel 1
13-09-2009Angarde Circuit - Deel 1
05-07-2009Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu
05-07-2009Arena Jaargangfinale
28-06-2009Clubkampioenschappen
28-06-2009Nederlandse Sprint Kampioenschappen
27-06-2009Sprintkampioenschappen de Fuut
21-06-2009Nederlandse Junioren Kampioenschappen
14-06-2009Kring Speedo Finale - Deel 2
14-06-200930. Internationales Bergbad-Pokal-Schwimmfest
14-06-2009Kring Speedo Finale
13-06-2009Kring Speedo Finale - Deel 1
12-06-2009Grand Prix Woj. Lub. i Zachodniopom.
07-06-2009Gelderse B-Kampioenschappen
07-06-2009AZ&PC Vrije Slag Festijn
06-06-2009BAM Bokaal
24-05-2009Zomerkringkampioenschappen
24-05-2009Gk
24-05-2009V Ogólnopolski Mityng Pływacki "Słupsk Bursztynowym Sercem Europy"
10-05-2009Grand Prix - Puchar Polski w Pływaniu
10-05-2009III Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM
09-05-2009Cupwedstrijd One Team Swimming
02-05-2009E&P Sprintlimietbokaal
26-04-2009Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800-1500 meter
19-04-2009Angarde Circuit - Deel 8
19-04-2009Swim Cup
18-04-2009Heuvelrugwedstrijd deel 4
18-04-2009Vijfkamp deel 5
17-04-200918. International Youth Cup
12-04-2009Paastournooi
11-04-2009Limietwedstrijd - Deel 4
05-04-2009Vzc Deel5
05-04-2009Lange afstanden wedstrijd
05-04-2009Invitatiewedstrijd
04-04-2009Verenigingscompetitie - Deel 5
04-04-2009Competitie deel 5
04-04-2009Verenigingscompetitie deel 5
29-03-2009Limietwedstrijd
29-03-20095 Kamp deel 4
28-03-2009Speedo deel 4
28-03-2009Gelderse A-competitie deel 5
28-03-2009Speedowedstrijd deel 4
22-03-2009Clubkampioenschappen - De Fuut
22-03-2009Angarde Circuit Deel 7
21-03-2009Speedo Deel 4
21-03-2009Ogólnopolskie Zawody Pływackie Meyn
15-03-2009Zwemcompetitie landelijk b/c - Deel 4
15-03-2009VZC deel 4
14-03-2009Competitie deel 4
14-03-2009Zwemcompetitie deel 4
14-03-2009Verenigingscompetitie deel 4
14-03-2009Competiie
08-03-2009LAC 3 - Deel 2
07-03-2009Miniorencircuit deel 4
07-03-2009Heuvelrugwedstrijd deel 3
07-03-2009Limietwedstrijd deel 3
06-03-2009Lac Deel 3 B
01-03-2009Kring Estafette Kampioenschappn
28-02-2009LAC 3e periode deel 1
22-02-2009Gelderse Langere Afstanden Kampioenschappen
22-02-20093de Conny Smid Meet
15-02-2009Limietwedstrijd deel 1
15-02-2009Speedo Jaargangwedstrijden - dag 1
08-02-2009Gelderse Winter B Kampioenschappen
07-02-2009IJZPC Sprintfestijn deel 3
01-02-2009Vijfkamp deel 3
01-02-2009Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan
31-01-2009Speedowedstrijd deel 3
31-01-2009Speedo deel 3
31-01-2009Speedo Deel 3
24-01-2009Minioren Circuit deel 3
18-01-2009Zwemcompetitie landelijk B/C - deel 3
18-01-2009Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat
17-01-2009Verenigingscompetitie deel 3
17-01-2009Verenigingscompetitie deel 3
17-01-2009B-C competitie deel 3
11-01-2009Winterkringkampioenschappen Kring Utrecht
07-01-2009Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego
27-12-2008Sprintwedstrijd
21-12-2008Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan
17-12-2008Bijemy Rekordy Koszalina
14-12-2008LAC
13-12-2008Speedowedstrijd deel 2
13-12-2008Speedo deel 2
13-12-2008Speedo Deel 2
07-12-2008Gelderse A-competitie deel 3
07-12-2008Pieter Cup
07-12-2008Swim Cup
06-12-2008IX Swimming Meeting o Puchar Swimshop
30-11-2008Limietwedstrijd AZ&PC
30-11-2008Invitatiewedstrijd De Fuut
23-11-2008Clubkampioenschappen deel 2
16-11-2008VZC deel 2
16-11-2008Verenigings Competitie afd A/B, deel 2
16-11-2008XIX Memoriał M. Petrusewicza
15-11-2008B-C competitie deel 2
15-11-2008D2 Competitie Deel 2
15-11-2008Verenigingscompetitie deel 2
09-11-2008Clubkampioenschappen deel 1
09-11-2008LAC 2- Deel 1
08-11-2008IJZPC Sprintfestijn deel 2
08-11-2008NVO IJsselcup
07-11-2008Grand Prix Woj Zach i Lub
01-11-2008Minioren Circuit deel 2
01-11-2008Limietwedstrijd deel 1
01-11-2008Heuvelrugwedstrijd deel 2
25-10-2008LAC 1e periode
25-10-2008Gelderse A-competitie deel 2
19-10-2008X. Puchar Prezydenta Miasta
12-10-2008Vijfkamp deel 2
12-10-2008Speedo voorronde deel 1
11-10-2008Speedo deel 1
11-10-2008Speedo Deel 1
10-10-20088. Mityng Plywacki Urodziny Pana Rysia
04-10-2008D2 Competitie
04-10-2008EON Verenigingscompetitie deel 1
04-10-2008Zwemcompetitie Landelijk A- en B-klasse
04-10-2008Verenigingscompetitie deel 1
28-09-2008Vijfkamp deel 1
28-09-2008Nederlandse Estafette Kampioenschappen Senioren
27-09-2008Miniorensprintfestijn
27-09-2008Heuvelrugdeel 1
20-09-2008IJZPC Sprintfestijn deel 1
20-09-2008AlbatrosDuik 1
13-09-2008Gelderse A-competitie deel 1
05-07-2008De Fuut Driekamp
29-06-2008Jaargangfinale
29-06-2008Gelderse B-Kampioenschappen
27-06-2008MP 13
22-06-200829. Internationales Bergbad-Pokal-Schwimmfest
22-06-2008Flevolandtoernooi
16-06-2008Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
15-06-2008Nederlandse Junioren Kampioenschappen
08-06-2008Speedo Kring Finale
07-06-2008Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy
01-06-2008Sprintkampioenschappen
01-06-2008Minioren Circuit deel 5
28-05-2008Finał Grand Prix Województw Lub. i Zachodniopom.
25-05-2008Zomerkringkampioenschappen
24-05-2008Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży
10-05-2008VZC-E&P Bokaal
29-04-2008Grand Prix Województw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego
27-04-2008Nederlandse Junioren Kampioenschappen
13-04-2008Minioren Circuit deel 4
12-04-2008IJZPC Sprint Festijn deel 3
11-04-200817. Aiysc
06-04-2008Clubkampioenschappen deel 2
06-04-2008IV Międzynarodowy Mityng Pływacki "Słupsk Bursztynowym Sercem Europy"
06-04-2008Zwemcompetitie deel 5
05-04-2008Verenigingscompetitiie deel 5
30-03-2008Alex Athletics Swim & Fun Days
29-03-2008Speedowedstrijd deel 4
29-03-2008Limietwedstrijd De Biesboschzwemmers
22-03-2008Minioren Circuit deel 3
16-03-2008Clubkampioenschappen deel 2
15-03-2008Mistrzostwa Polski Szkół Sportowych Podstawowych
09-03-2008Grand Prix Województw ZPM i LBU
09-03-2008Vzc 4
09-03-2008Zwemcompetitie District Klasse - Deel 4
09-03-2008Clubkampioenschappen deel 1
08-03-2008Zwemcompetitie deel 4
08-03-2008Landelijke B-competitie deel 4
01-03-2008Zuid-Hollandse Kampioenschappen
23-02-2008Swimkick deel 3
23-02-2008VZPB-vierkamp deel 3
23-02-2008LAC deel 3-2
17-02-2008Jaargangwedstrijden - dag 1
17-02-2008Rabo cup
09-02-2008Eiffel Swimmers/PSV Limietwedstrijd
09-02-2008Sprintfestijn deel 2
03-02-2008Swim Meet
03-02-2008Districts Sprint
26-01-2008Speedo deel 3
20-01-2008Mistrzostwa Polski Młodzików 13-lat
13-01-2008Verenigingscompetitie deel 3
12-01-2008KNZB Zwemcompetitie deel 3
12-01-2008Verenigings Competitie deel 3
06-01-2008Gelderse Winter Kampioenschappen
06-01-2008Winterkringkampioenschappen Kring Utrecht
16-12-2007LAC 2 deel 2
15-12-2007Speedo deel 2
14-12-2007Bijemy rekordy Koszalina
09-12-2007Dutch Open Swimcup
09-12-2007200 Meters
08-12-2007Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży
02-12-2007Invitatiewedstrijd De Fuut
02-12-2007SwimKickwedstrijd deel 2
02-12-2007XVII Puchar Prezydenta Miasta Gdańska
01-12-2007Gelderse A competitie deel 3
01-12-2007Oudejaarswedstrijd
17-11-2007Kring Speedo Club Meet
10-11-2007III Zawody Pływackie z Okazji Dnia Niepodległości
10-11-2007Waalkant, deel 1
10-11-2007Eiffel Swimmers PSV limietwedstrijd
08-11-2007Grand Prix województw zachodniopomorskiego i lubuskiego
03-11-2007Medaille Wedstrijd Deel 2
03-11-2007NVO IJsselcup
28-10-2007100 Meters + 400 Wissel
28-10-2007IX Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta
27-10-2007Gelderse A-comp., deel 2
27-10-2007Gravin Machteldtournooi
20-10-2007Swimkick Wedstrijd deel 1
14-10-2007Vijfkamp deel 1
13-10-2007IJZPC Sprintfestijn deel 1
12-10-2007Vii Mityng Pływacki "urodziny Pana Rysia"
30-09-2007Verenigingscompetitie deel 1
29-09-2007Landelijke C-comp., deel 1
29-09-2007Competitie D1
23-09-2007LAC Circuit 1e periode
23-09-2007Nationale Estafette Kampioenschappen Senioren
15-09-2007Gelderse A-afdeling deel 1
01-07-2007Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików 12 lat w pływaniu
01-07-2007Arena Jaargangfinale
01-07-2007GoSwim Jubileumwedstrijd
30-06-2007De Fuut Driekamp
23-06-2007Minioren Circuit deel 5
17-06-200728. Internationales Bergbad-Pokal-Schwimmfest
16-06-2007Albatros Duik 8
09-06-2007Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu młodzików i juniorów
03-06-2007Vierkamp deel 4
02-06-2007Sprintkampioenschappen
27-05-200732. Internationale Pfingstschwimmen
26-05-2007Gladsaxe Games
20-05-2007Zomerkringkampioenschappen Utrecht
13-05-2007I Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM
13-05-2007Kringkampioenschappen
29-04-2007Regio-meerkamp
27-04-2007Grand Prix
15-04-2007KNZB zwemcompetitie district 5
07-04-2007Heuvelrug deel 4
24-03-2007IJ.Z.P.C. Sprint Festijn deel 3
18-03-2007KNZB zwemcompetitie district 4
17-03-2007Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk
11-03-2007Provinciale Kampioenschappen van Zuid Holland
11-03-2007Clubkampioenschappen deel 2
11-03-2007LAC-wedstrijd, 3e periode, deel 2
10-03-2007Clubkampioenschappen deel 1
11-02-2007HPC Bokaal
11-02-2007Jaargangwedstrijden
10-02-2007Gelderse B-afdeling deel 4
04-02-2007LAC 3e periode deel 1
03-02-2007Speedo voorronde instroom deel 3 Veenendaal
31-01-2007Driekamp deel 2
27-01-2007Albatros Duik 5
20-01-2007IJ.Z.P.C. Sprint Festijn deel 2
13-01-2007Deel 3 KNZB zwemcompetitie landelijk
07-01-2007Gelderse Winter Kampioenschappen
16-12-2006Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Światło i Dźwięk"
10-12-2006Zimowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego
06-12-2006Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego
03-12-2006City Dynamiek Cup
11-11-2006II Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Dnia Niepodległości
21-05-2006Międzynarodowe Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży
28-04-2006GPICF Open
23-04-2006Dutch Open Swim Cup
14-04-2006Swim Cup
05-03-2006Bursztynowym Sercem Europy
17-12-2005Puchar Burmistrza Lęborka
12-11-2005Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Dnia Niepodległości
06-11-2005Grand Prix
26-06-2005Nationale Sprint Kampioenschappen
22-05-2005Międzynarodowe Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży